Dámsky pozlátený retiazka aj pánsky pozlátený retiazka je úplnou klasikou medzi šperky. Kvalitný pozlátený retiazka môžete nosiť samostatne alebo s príveskom a jeho výber nie je nijako náročný. Prečítajte si, na čo sa pri ňom zamerať.

Pozlátené strieborné náramky, zlatíme u nás v SR 14 karátovým zlatom.


Ako vybrať pozlátený retiazka?

Dámsky pozlátený retiazka aj pánsky pozlátený retiazka vyberajte najmä podľa vkusu budúceho nositeľa. Je to muž alebo žena? Má radšej decentné šperky, alebo tie výraznejšie?


Akú dĺžku pozláteného retiazky zo striebra zvoliť?

Veľkosť retiazky je pri výbere hneď po dizajne tým najdôležitejším parametrom. Pri určovaní dĺžky retiazky sa rozhodujte podľa toho, pri akých príležitostiach a s akým oblečením budete pozlátený retiazka najčastejšie nosiť. A ako teda s veľkosťami retiazok je?


Pozlátená retiazka s príveskom

Pozlátená retiazka najčastejšie kupujeme aj s príveskom, páni väčšinou nosia retiazky skôr masívnejší a možno ich nosiť bez prívesku aj s ním.


Pozlátená retiazka - aký tvar vybrať?

Pozlátená retiazka sa najčastejšie skladá z očiek rôznych rozmerov. Retiazka s väčšími očkami je vhodný skôr ako pánsky pozlátený retiazka, retiazka s menšími očkami volí naopak častejšie dámy.