Dámsky strieborný retiazka aj pánsky strieborná retiazka je generáciami obľúbenou klasikou. A niet divu, ťažko by ste hľadali univerzálnejšie šperk. Kvalitná strieborná retiazka možno nosiť samostatne alebo s príveskom a jeho výber nie je príliš zložitý. Prečítajte si, na čo sa pri výbere zamerať.


Ako vybrať strieborná retiazka?

Dámsky strieborný retiazka aj pánsky strieborná retiazka vyberajte najmä podľa vkusu budúceho nositeľa. Je to mulevnestribro.cz/panske-stribrne-retizkyž alebo žena?


Akú veľkosť retiazky zvoliť?

Veľkosť retiazky je pri výbere hneď po vzhľade tým najdôležitejším parametrom. Pri výbere dĺžky retiazky, sa rozhodujte podľa toho, pri akej príležitosti a s akým oblečením budete retiazka najčastejšie nosiť. A akú veľkosť retiazky teda vybrať?


Strieborná retiazka s príveskom 925

Dámsky strieborný retiazka najčastejšie kupujeme aj s príveskom, páni často nosia retiazky skôr masívnejší a možno ich nosiť bez prívesku aj s ním. V zásade platí, že materiál prívesku a retiazky by mal vzájomne ladiť. Pri výbere si ohlídejte i veľkosť očká prívesku, aby vám na retiazku išiel umiestniť.


Sterlingovho retiazka - aký tvar vybrať?

Strieborná retiazka zo sterlingového striebra sa najčastejšie skladá z očiek rôznych rozmerov. Retiazka s väčšími očkami odporúčame je vhodný najmä ako pánsky strieborný náramok, retiazka s menšími očkami volia skôr dámy.